Jalatsikapp Landwood

Tootekood
514960
Special Price 189,00 € Regular Price 235,00 €
Hinnavõit 46,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 80 cm Kõrgus: 200 cm Sügavus: 39 cm
Jalatsikapp Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge kapp sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning tagasihoidlikku mööblit. Valge jalatsikapp Landwood annab võimaluse kapiga lihtsasti kokku sobitada esiku muud mööblit ning sisustuselemente. Jalatsikapp on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Jalatsikapp Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist ning MDF-plaadist. Jalatsikapp on mahukas - kahe ukse taga on kuus riiulivahe jalanõude ning muude esemete paigutamiseks. Riiulite vahed on reguleeritava kõrgusega. Jalatsikapi alumises osas on metallsiinidel liikuv lai sahtel. Kapi käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, voodeid ja palju muud! Sobitades jalatsikapi juurde sama sarja esikukapi või kummuti, lood oma kodu siseruumis kauni mööbli terviklahenduse!

Materjal: mööbliplaat, MDF
Värv: valge
Tootesari: Landwood
-20%
Sama sarja tooted