Järi Macaroni bouquet black

Tootekood
527403
295,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 110 cm Kõrgus: 42 cm Sügavus: 80 cm
Muljetavaldav järi Macaroni on kaasaegne mööbliese, lisades ruumi hubasust ning visuaalset põnevust. Järi luksuslik sametine kangas koos ümarate vormidega moodustavad silmapaistva koosluse, mis ilmestab igat interjööri. Järi loob lõõgastava atmosfääri ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues sisekujunduses originaalne ning mõnus olustik.

Järi karkass on segu täispuidust ning puitlaasplaadist. Järi on kaetud vastupidava sametise polüester kangaga. Järi istumiskõrgus on 42 cm, istumislaius on 162 cm ning istumissügavus 75 cm, patjadega 54 cm. Kanga Martindale on 90 000 ning maksimaalne kandevõime on 180 kg.

Materjal: puit, mööbliplaat
Värv: must mustriline
Kangas: sametine polüester
Tootesari: Macaroni