Järi Vogue kollane

Tootekood
98020
119,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 55 cm Kõrgus: 40 cm Sügavus: 46 cm
Järi Vogue võlub oma ajatu disaini ning maitseka värviga ja lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Järi stiil ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Järi annab lõpliku aktsendi tema tumedad jalad ning need toovad esile tema kauni kanga. Järi loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Järi on valmistatud vastupidavast metallist ning viimistletud musta tooniga. Järi istumisalus on valmistatud sametisest polüestrist. Järi istumiskõrgus on 45 cm. Kanga Martindale on 90 000.

Materjal: metall
Värv: sinepi kollane, must
Kangas: polüester
Sama sarja tooted