Juhitool Chairman 403

Tootekood
508274
433,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 75 cm Kõrgus: 123 cm Sügavus: 72 cm
Juhitool Chairman 503/403 tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilne ja ergonoomiline tool on kaetud musta värvi naturaalse nahaga, mis annab sellele äärmiselt luksusliku ning kuningliku välisilme. Veel küllust ning omapära lisavad muidu mustale toolile puidust käetoed ning jalarist. Puidust käetoed on omakorda nahaga kaetud pehmendustega.

Juhitool kindlustab dünaamilise istumise, kus on tagatud pidev kontakt seljatoega. Tool on varustatud kiikemehhanismiga, mis võimaldab seljatoe ja istme sünkroonse liikumise toolil istuja tegemistega - nii püsib selja ja istme õige toestamine. Kiikemehhanismiga kaasneb ka lukustusvõimalus. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on tohutult oluline jälgida istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Tooli karkass on metallist ning rattad plastikust. Istme kõrgus on reguleeritav gaasamordi abil 53-59 sentimeetri ulatuses. Tooli maksimaalne kandevõime on 180 kg.

Materjal: puit, metall, plastik
Värv: must
Kangas: nahk
Sama sarja tooted