Juhitool Chairman 434

Tootekood
91781
192,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 67 cm Kõrgus: 106 cm Sügavus: 70 cm
Mõnusa ja lopsaka välimusega juhitool on kaetud musta sametise polüestrist mikrofiiberkangaga. Pehmendusega käetoed on samuti kaetud mikrofiiberkangaga. Tooli pehmenduseks on kasutud HR porolooni tihedusega 20-40 kg/m3. Rattad, jalarist ja käetoed on valmistatud plastikust. Kontoritooli istumiskõrgust on võimalik reguleerida 3. kategooria gaaspumpmehhanismi abil. Tooli kõrguse reguleerimisvahemik on 106-114 cm. Käetugede kõrgus põrandast 65-73 cm. Istumislaius 52 cm, istumissügavus 50 cm. Töötoolil on lukustamisvõimalusega kiikemehhanism. Tooli maksimaalne kandevõime on 120 kg.

Materjal: plastik, poroloon
Kangas: mikrofiiber
Värv: must
Tootesari: Chairman 434
Sama sarja tooted