Juhitool Chairman 480

Tootekood
79404
246,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 62 cm Kõrgus: 125 cm Sügavus: 80 cm
Juhitool Chairman 480 tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilne ja ergonoomiline tool ning selle käetoed on kaetud musta ekonahaga, mis annab sellele kaasaegselt luksusliku välisilme. Täiendavat modernsust lisab toolile kroomitud metallist jalarist ning käetugede raamid.

See on varustatud kallutamisfunktsiooniga. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on tohutult oluline jälgida istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Rattad on valmistatud plastikust. Tooli kõrgus on reguleeritav, kusjuures selle kõrguse vahemik on 125-134,5 cm. Istme kõrguse vahemik on 54-64 cm, istumissügavus 60 cm, jalaristi laius 70 cm ja maksimaalne kandevõime 120 kg.

Materjal: metall, plastik
Värv: must
Kangas: ekonahk
Sama sarja tooted