Juhitool Chairman 795

Tootekood
85007
258,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 68 cm Kõrgus: 124 cm Sügavus: 70 cm
Juhitool Chairman 795 tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilne ja ergonoomiline tool ning selle käetoed on kaetud musta värvi kunstnahaga, mis annab sellele kaasaegselt luksusliku välisilme. Täiendavat modernsust lisab toolile kroomitud metallist jalarist ning käetugede raamid.

Tool on varustatud kiikemehhanismiga, mis võimaldab seljatoe ja istme sünkroonse liikumise toolil istuja tegemistega - nii püsib selja ja istme õige toestamine. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on tohutult oluline jälgida istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Rattad on valmistatud plastikust. Istme kõrgust saab reguleerida gaaspumpamordi abil vahemikus 56-62 sentimeetrit. Tooli kõrguse vahemik on 118-124 cm, maksimaalne kandevõime 120 kg.

Materjal: metall, plastik
Värv: must
Kangas: kunstnahk
Sama sarja tooted