Juhitool Chairman 410

Tootekood
96876
210,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 70 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 70 cm
Juhitool Chairman võlub oma konkreetse välimuse ning maitseka disainiga. Jõuline hall toon mõjub kontrastselt ning toob ruumi luksusliku olustiku. Juhitool ilmestab igat kontorit ning pakub võimalust töötada mugavalt.

Juhitool Chairman on mitmekülgne töötool.Tooli iste ja seljatugi on kaetud akrüülkangaga. Tooli jalarist ning käetoed on valmistatud plastikust, käepidemed on kaetud pehmendusega kangaga. Toolil on istumiskõrguse reguleerimine gaaspumpmehhanismi abil vahemikus 52-58 cm ning kiikemehhanism, koos võimalusega fikseerida kallet mitmesse tööasendisse. Tooli mõõdud: Kõrgus on reguleeritav põrandast käetoeni 73-79 cm. Üldine kõrgus on reguleeritav 120-126 cm. Maksimaalne kandevõime 180kg.

Materjal: plastik, metall
Värv: hall
Kangas: akrüülkangas
Sama sarja tooted