Juhtiool Chairman 505 tumehall

Tootekood
527111
216,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 67 cm Kõrgus: 115 cm Sügavus: 70 cm
Tõeliselt pehme ja mugav juhitool, mis ühendab traditsioonilise lähenemise hubasusest ja uuendustest. See on traditsiooniliselt pehme, mugav ja esinduslik. Lakooniline disain oma puhaste ja märkimisväärselt lihtsate vormidega on kummardus kaasaegsele ajastule.

Töötooli istmepadi ja seljatugi on kaetud eco kunstnahaga, mustad polsterdatud plastkäetoed. Istumiskõrgust on võimalik reguleerida gaaspumpmehhanismi abil vahemikus 50-56 cm. Toolil on kiikemehhanism. Tooli jalg on plastmassist. Tooli istumissügavus on 48 cm. Tooli seljatoe kõrgus vahemikus 115-121 cm. Istumislaius on toolil 49 cm. Tooli maksimaalne kandevõime on 150 kg.

Materjal: eco nahk
Värv: tumehall
Sama sarja tooted