Kappide komplekt Linate valge

Tootekood
523853
731,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 70.5 cm Kõrgus: 70.5 cm Sügavus: 34.2 cm
Kaunis stiilis komplekt Linate võlub oma malbe tooni ning minimalistliku disainiga. Kappidele annavad iseloomu tammepuidust jalad ning koos neutraalse valge tooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset avarust ning maitsekust. Trendika välimusega komplekt on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Kapid on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimistletud valge tooniga. Jalad on valmistatud tammepuidust. Mööbli tagasein on ühelt poolt valge ning teiselt poolt tamme imitatsiooniga, see annab hea võimaluse valida vastavalt soovile mööbli tagaseina viimistlus. Alumised kolm kappi on mõõtudega 70,5x34,2x86,2 cm. Iga ukse taga on üks vaheriiul, lisaks kaks sahtlit, mis liiguvad metallsiinidel. Ülemiste kappide mõõdud on 70,5x34,3x70,5 cm. Väike seinariiul on mõõdus 36,9x34,2x36,9 cm.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Linate sarja tooteid. Linate sari pakub mitmekülgseid lahendusi, võimaldades kombineerida vastavalt soovile riiuleid, kappe ning kummuteid.

Materjal: mööbliplaat, klaas
Viimistlus: valge
Tootesari: Linate