Kattemadrats Theia 90x200 cm

Tootekood
512927
151,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 4 cm Sügavus: 200 cm
Looduslikest materjalidest jäik kattemadrats, mis sobib madratsi pealispinna jäigemaks tegemiseks
kattemadrats tasandab vanemate voodite ja madratsite pealispinda
sisuks looduslik lateks 3 cm, kookose matt, puuvillavooderdus
kvaliteetne veniv kangas Silver Protect töötlusega - kaitse tolmulestade, bakterite vastu, antiallergiline, antistaatiline, niiskuse ärajuhtimine magamiskohalt
eemaldatav kate on pestav (õrnpesu/60ºC)
toodetud Eestis