Keerlev tugitool Jada pruun

Tootekood
99833
659,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 79 cm Kõrgus: 78 cm Sügavus: 82 cm
Keerlev tugitool Jada on muljetavaldav mööbliese, tuues ruumi koheselt maitsekat kontrasti ning visuaalset põnevust. Tugitooli massiivsus koos elegantse sametise kangaga moodustavad silmapaistva koosluse. Jõuline tugitool loob lõõgastava atmosfääri ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues sisekujunduses originaalne ning maitsekas olustik.

Tugitooli raam on valmistatud vastupidavast metallist. Tugitooli saab pöörata soovitud suunas. Keerlev tugitool on kaetud sametisest polüestrist. Tugitooli istumiskõrgus on 45 cm, istumisügavus 57 cm ja istumislaius 56 cm. Tooli jala kõrgus on 19 cm. Jala kõrgus on 19 cm ning läbimõõt 60 cm. Maksimaalne kandevõime on 125 kg.


Materjal: metall, kangas
Värv: pruun
Kangas: sametine polüester