Kirjustuslaud Victor

Tootekood
514143
305,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 60 cm
Kirjutuslaud Victor esindab Põhjamaa disaini kerget ning rahulikku stiili, mis loob ruumis hubase ning tasakaaluka atmosfääri. Kirjutuslaud on valmistatud kvaliteetsest valgest ning tamme puiduimitatsiooniga mööbliplaadist, mis oma naturaalse välimusega toob siseruumi avarust ning mõnusa loodushõngu, mis loovad parema keskkonna keskendumisvõime tagamiseks. Kirjutuslaua aegumatu välimuse tõttu on mööblieseme kasutusaeg pikk ka kodu teistes siseruumides.

Lisaks ilusale välimusele on kirjutuslaud ka eriti praktiline tänu oma kahele lahtisele vahesahtlile. Vahesahtlitesse saab paigutada ära esemed, et hoida tööpind puhtana. Sahtlitesse mahuvad ideaalselt märkmikud, kirjutustarbed ja muud õppimiseks ning tööks vajalikud vahendid. Kirjutuslaud sobib lastetuppa, kodukontorisse või külalistuppa.

Kui soovid luua oma kodus Skandinaavia stiilis mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Victor mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes voodeid, kummuteid, öökappe, riiuleid ning riidekappe!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge/tamm
Tootesari: Victor