Kirjutuslaud Cockpit

Tootekood
513286
Special Price 165,00 € Regular Price 236,00 €
Hinnavõit 71,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 119 cm Kõrgus: 74 cm Sügavus: 65 cm
Traditsioonilise välisilmega kirjutuslaud Cockpit sobib nii laste- ja noortetuppa kui ka kodukontorisse. Kirjutuslaua läbivalt lihtne joon ning klassikaline välimus annavad ruumile puhta üldmulje, mis tagab parema keskendumisvõime. Läti tamme imitatsioon mõjub avardavalt ja värskendavalt ning seetõttu on lauda lihtne kokku sobitada muu ümbritseva mööbliga.

Kirjutuslaud on valmistatud melamiinkattega mööbliplaadist, mis hoiab servasid kriimustuste eest. Lauaplaadi all on ühes ääres kolm töökindlatel metallsiinidel liikuvat sahtlit. Tagamaks tööpinna korrektne välimus ning puhtus, saab sahtlitesse mahutada õppimiseks või tööks vajalikke tarbeid. Ülemine sahtel on lukustatav, mistõttu võib seal hoida ka olulist.

Materjal: melamiinmööbliplaat
Viimistlus: Läti tamm

NB! Pildil olev lauariiul ei kuulu komplekti ja seda pole ka võimalik juurde tellida.
-30%