Woood kirjutuslaud Connect hall

Tootekood
99310
299,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 112 cm Kõrgus: 92 cm Sügavus: 55 cm
Kirjutuslaud Connect ühendab endas ajatu ning kaasaegse stiili. Väljapeetud toon ning minimalism lisavad ruumi avarust ning maitsekust. Aksendiks toonile on sahtlitel olevad avad, mis toovad halli hästi esile. Kirjutuslauda on lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues ruumi originaalse ning tervikliku mööblilahenduse.

Kirjutuslaud on valmistatud halli viimistlusega FSC sertifitseeritud männipuidust. Laual on kaks sahtlit, mõõtudega 47.5x40x6.5 cm. Kõrgus laua põhjani on 62 cm. Kirjutuslaual on kaks avatud osa mõõtudega 52x13.5x15.5 cm.

Tervikliku kappide mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Connect sarja kappe.
Toodete viimistlemiseks on kasutatud vesialuselist värvi, mis vastab väga kõrgele Euroopa standardile EN71-3 (lubatud kasutada mänguasjadel).

Materjal: täispuit
Värv: hall
Tootesari: Connect