Kirjutuslaud Function

Tootekood
94380
286,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-5 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 100.2 cm Kõrgus: 153 cm Sügavus: 135.2 cm
Kirjutuslaud Function esindab klassikalist stiili. Laua neutraalne valget toon ning tamme imitatsioon moodustavad silmapaistva koosluse, mis toob ruumi omapära ning stiili. Laud on äärmiselt praktiline, pakkudes lisaruumi võimalust oma riiulite ning kapiosa näol, seega sobib ta hästi väiksemasse ruumi. Hubase värvikooslusega kirjutuslaud loob luksusliku atmosfääri nii kaasaegsemasse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Kirjutuslaud Function on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimitsletud tamme imitatsiooni ning valge värviga. Kirjutuslaud on mahukas, laual on lausa seitse avatud riiulivahet ning kapi ukse mahukas osa. Kirjutuslaual on üks sahtel, mis liigub mugavalt metallsiinidel. Käepidemed on valmistatud plastikust.

Materjal: mööbliplaat
Viimistltus: tamme imitatsioon, valge
Tootesari: Function
Sama sarja tooted