Kirjutuslaud Function trühvel

Tootekood
525414
132,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 110.2 cm Kõrgus: 77.4 cm Sügavus: 48.2 cm
Kirjutuslaud Function võlub oma maitseka disaini ning jõulise tooniga. Minimalistlik stiil- nende kahe kooslus toob ruumi konkreetse välimuse ning mõjub hubaselt. Kirjutuslaud Function on lisaks oma praktilisusele ka väga trendikas sisustuslement ning sobib nii lastetuppa kui ka näiteks kodukontorisse.

Kirjutuslaud Function on valmistatud vastupidavast ning kvaliteetsest mööbliplaadist. Kirjutuslaud on viimistletud trühvli tooniga. Laual on üks sahtel, mis liigub mugavalt metallsiinidel ja selle all kapp uksega, milles on kaks riiulit. Laual on lauaplaadi all kaks avatud riiuliosa.. Lauaplaadi kandevõime ühtlaselt jaotatud koormuse korral on 30 kg. Ühe sahtli kandevõime on 4 kg.

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: trphvelt
Tootesari: Function
Sama sarja tooted