Kirjutuslaud Function valge-betoonhall

Tootekood
525417
204,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 75.6 cm Sügavus: 55 cm
Kirjutuslaud Function võlub oma kaasaegse disainiga. Maitsekas betoonhall lisab aktsenti valgele raamile. Kirjutuslaud Function pakub vägagi praktilist lahendust, olles samaaegselt ka kena sisustuselement. Sobitades seda teiste disainelementidega, loote ainulaadse kontori või kodukontori sisekujunduse.

Kirjutuslaud on valmistatud vastupidavast ning kvaliteetsest valgest ja betoonhalli imitatsiooniga mööbliplaadist. Laual on neli sahtlit, mis liiguvad metallsiinidel ja üks lukustatava uksega kapp, mille taga on vaheriiul. Käepidemed on valmistatud halli värvi plastikust. Lauaplaadi üldkandevõime on 30 kg. Vahesahtli kandevõime on 23 kg ühtlaselt jaotatud koormuse korral. Iga sahtli kandevõime on 3 kg ning kapiukse taga oleva riiuli kandevõime on kuni 8 kg.

Kaasaegse ning maitseka mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Function sarja tooteid.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: betoonhall, valge
Tootesari: Function
Sama sarja tooted