Kirjutuslaud Function must

Tootekood
60942
159,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 126 cm Kõrgus: 76.5 cm Sügavus: 52 cm
Kirjutuslaud Function on valmistatud kvaliteetsest melamiinkattega mööbliplaadist. Lauajalad on metallist. Laual on kolm sahtlit, mis liiguvad metallist liuguritel. Lauaplaadi kandevõime ühtlaselt jaotatud koormuse korral on 30 kg. Ühe sahtli kandevõime on 4 kg, laual on kolma sahtlit. Sobib kasutamiseks nii kirjutus-, arvuti- kui ka tualettlauana.

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: must, hõbehallid jalad
Tootesari: Function
Sama sarja tooted