Kirjutuslaud Lafabrica artisan tamm/betoon

Tootekood
525664
195,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 110 cm Kõrgus: 76.7 cm Sügavus: 60.2 cm
Lafabrica sari on uus mööblilahendus teie kodukontorisse, mis sobib postindustriaalse stiili ja suurepäraste puittekstuuridega. Artisan tamme ja betooni imitatsiooniga kirjutuslaud loob omapärase ja hubase õhkkonna. Laual on üks suur avatud sahtel kirjutuspinna all ja metallsiinidel liikuv sahtel ning kapp vasakul poolel.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: artisan tamm, betoon
Itaalia disaind ja valmistajamaaa.
Sama sarja tooted