Kirjutuslaud Landwood

Tootekood
514965
Special Price 179,00 € Regular Price 224,00 €
Hinnavõit 45,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 136 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 63 cm
Kirjutuslaud Landwood on väga praktiline oma neutraalse välimuse ja funktsionaalse ruumijaotuse poolest. Valget värvi laud mõjub sisekujunduses kergelt ning avardab märkimisväärselt ruumi üldmuljet, mistõttu on seda lihtne sobitada ülejäänud mööbliga. Selle kirjutuslauaga kaasneb värskus ja puhtus, mis loob ühtlasi ka stiilipuhta miljöö.

Laud on valmistatud kvaliteetsest MDF-ist ja mööbliplaadist, mis hoiab lauaserva kriimustuste eest. Kirjutuslaua tööpinna all kahes ääres on kapiuksed ja mõlema ukse taga üks vaheriiul. Tagamaks tööpinna korrektne välimus, saab kappidesse mahutada õppimiseks või tööks vajalikke tarbeid. Korras tööpind loob parema keskendumisvõime ning tagab paremad tulemused. Töölauapind eendub ülejäänust. Kapiuksi saab avada metallist nuppudest.

Materjal: MDF, metall
Viimistlus: valge

Mööbli tervikpildi loomiseks saab kirjutuslauda kombineerida teiste tootesarja Landwood toodetega. Kirjutuslauale täiendavate hoiustamisvõimaluste lisamiseks saab sellele juurde valida lauariiuli Landwood.
-20%
Sama sarja tooted