Kirjutuslaud Monaco

Tootekood
70779
Special Price 129,00 € Regular Price 162,00 €
Hinnavõit 33,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 6 tk
Toote mõõdud:
Laius: 135 cm Kõrgus: 73 cm Sügavus: 60 cm
Monaco on funktsionaalse ehitusega kirjutuslaud, mida iseloomustab sügav värvitoon ning head hoiustamisvõimalused. Arvutilaud on struktuurilt küllaltki traditsiooniline, ent tume värvus lisab teatud annuse modernsust. Klassikaline välimus võimaldab seda kergelt kooskõlastada ruumi muu mööbliga. Laud sobib ideaalselt kontorisse või õpilastele, sest sinna saab mahutada rohkelt õpikuid või olulisi dokumente.

Kirjutuslaual on ühes ääres kolm töökindlatel metallsiinidel liikuvat sahtlit ning nende kohal avatud riiulivahe sageli kasutavate tarbeesemete hoiustamiseks. Teises ääres on sahtel ning kapiuks, mille taga üks reguleeritava kõrgusega vaheplaat. Lisaks on üks sahtlitest ja kapiuks lukustatavad, mis lubab seal hoida olulisi esemeid ja dokumente. Laud on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mis tagab sellele pika kasutusea. Sahtlite ja ukse käepidemed on plastikust.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: Vulcano tamm
-20%