Kirjutuslaud Morris hall

Tootekood
99308
229,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 130 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 58 cm
Kirjutuslaud Morris ühendab endas ajatu ning kaasaegse stiili. Väljapeetud toon ning minimalism lisavad ruumi avarust ning maitsekust. Aksendiks toonile on sahtlitel olevad nahast käepidemed, mis toovad halli hästi esile. Kirjutuslauda on lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues ruumi originaalse ning tervikliku mööblilahenduse.

Kirjutuslaud on valmistatud halli viimistlusega FSC sertifitseeritud männipuidust. Puit on viimistletud ning töödeldud nii, et puidu looduslik pind kumaks läbi. Selline töötlus jätab ebatasasused nähtavale ning nii on iga detail ainulaadne ning mööbel on looduslähedase stiiliga. Laual on üks avatud osa ning üks sahtel. Avatud osa mõõdud on 75x57x6 cm ning sahtli osa mõõdud 47x57x6 cm. Kõrgus põrandast laua põhjani on 61 cm.

Tervikliku noortetoa mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Morris sarja tooteid.

Materjal: täispuit
Värv: hall
Tootesari: Morris
Sama sarja tooted