Kirjutuslaud pöördplaadiga Function tamm

Tootekood
525421
185,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 100 cm Kõrgus: 68.58 cm Sügavus: 120 cm
Kirjutuslaud Function võlub oma klassikalise disaini ning hubase puiduse tooniga. Tamme imitatsioon toob ruumi avarust ning on samuti ka visuaalselt kaunis. Kirjutuslaud Function pakub praktilist lahendust nii lastetuppa kui ka näiteks kodukontorisse, olles samaaegselt ka kena sisustuselement.

Kirjutuslaud on valmistatud vastupidavast ning kvaliteetsest tamme imitatsioonis mööbliplaadist. Laual on liigutatav nurgalaud, vali millist asendit lauale soovid, kas täisnurkset, viltust või sirget. Liikuva lauaosa all on lukustatavad rattad, mis aitavad hõlpsasti muuta laua asendit ja seda fikseerida.Laual on üks väike sahtel, mis liigub mugavalt metallsiinidel. Laual on kolme lahtist riiulit. Sahtliosa lauaplaadi kandevõime on 20 kg, liikuva osa lauaplaadi kandevõime on 18 kg. kandevõime ühtlaselt jaotatud koormuse korral on 32 kg. Sahtli kandevõime on 5 kg, avatud osa kandevõime on 13 kg.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: tamm
Tootesari: Function
Sama sarja tooted