Kirjutuslaud riiulitega Function valge/Wotan tamm

Tootekood
525411
Special Price 135,00 € Regular Price 159,00 €
Hinnavõit 24,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 155.5 cm Kõrgus: 153.9 cm Sügavus: 34.45 cm
Kirjutuslaud Function esindab klassikalist stiili. Laua neutraalne valge toon ning Wotan tamme imitatsioon moodustavad silmapaistva koosluse, mis toob ruumi omapära ning stiili. Laud on äärmiselt praktiline, pakkudes lisaruumi võimalust oma riiulite ning kapiosa näol, seega sobib ta hästi väiksemasse ruumi.

Kirjutuslaud Function on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimistletud Wotan tamme imitatsiooni ning valge värviga. Kirjutuslaud on mahukas, laua üleval on kaks avatud riiulivahet ning üks uksega kapp. Küljel on neli riiulivahet ning üks sahtle, mis liigub metallsiinidel. Ülariiulite ja kapi taga riiuli kandevõime on 2 kg, küljeriiulite kandevõime on 10 kg, sahtli kandevõime on 2 kg. Kirjutuslaua kandevõime ühtlaselt jaotatud koormuse korral on kni 20 kg.

Materjal: mööbliplaat
Viimistltus: Wotan tamme imitatsioon, valge
Tootesari: Function
-15%
Sama sarja tooted