Kirjutuslaud Teun

Tootekood
514086
135,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 110 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 50 cm
Kirjutuslaud Teun on minimalistlik pilgupüüdja trenditeadliku inimese sisustuses. Musta viimistlusega laud ammutab inspiratsiooni tööstuslikust keskkonnast ning mõjub oma sügava tooni ja ehituse poolest industriaalselt. See lihtsate, ent äärmiselt maitsekate joontega kirjutuslaud on hea võimalus stiilipuhta olustiku loomiseks.

Selle karkass on valmistatud metallist ning lauaplaat MDF-ist. Lauaplaadi all ühes ääres on väike sahtel.

Materjal: metall, MDF
Viimistlus: must

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kirjutuslauda kombineerida teiste tootesarja Teun toodetega.
Sama sarja tooted