Kontinentaalvoodi Pandora Hypnos 180x200 cm pneumo mehhanismiga

Tootekood
515474
933,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Palun vali toote omadused Näita kõiki
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 50 cm Sügavus: 210 cm
Pandora kontinentaalvoodi koosneb kahest pesukastiga voodist ja Standard voodipeatsist (kõrgus maast 113 cm). Voodikastidel on pneumo mehhanism, mis sulgub väga kergelt, vaikselt ja sujuvalt. Voodikast on tugeva melamiinkattega puitlaastplaadist, seega sobib ka raskemate asjade hoiustamiseks.

Keskmise jäikusega voodil on topeltvedrustus (alumisel vedruplokil bonell vedrustus 110 vedru/m² kohta, traadi läbimõõt 2,2 mm ja üleval pocket vedrustus 245 vedru/m² kohta, traadi läbimõõt 1,9 mm) ning pehmenduseks HR poroloon tihedusega 40 kg/m³. Voodi on võimalik valida endale meelepärase mööblikangaga.

Vedrustus: bonell vedrustus 110 vedru/m² kohta, traadi läbimõõt 2,2 mm ning pocket vedrustus 245 vedru/m² kohta, traadi läbimõõt 1,9 mm
Pehmendus: kvaliteetne HR poroloon 35 kg/m3.
Jäikus: keskmine jäikus

NB! Jalad ei kuulu komplekti, vali sidustoodetest endale sobilikud jalad (2x4 jalga). Lisaks soovitame valida ka kattemadratsi, mis muudab komplekti terviklikuks.

Toodet saab tellida ka ilma voodipeatsita või teistsuguse peatsiga, küsi hinnapakkumist.
Sama sarja tooted