Kontoritool Chairman 700 must

Tootekood
91411
Special Price 142,00 € Regular Price 177,00 €
Hinnavõit 35,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 56.5 cm Kõrgus: 118 cm Sügavus: 70 cm
Kontoritool Chairman 700 tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Polsterdatud tooli istmepadi on kaetud musta värvi eco-premium kunstnahaga, seljatugi tugeva võrkkangaga. Juhitooli välisilme on tagasihoidlik ja klassikaline, sobides seega erinäolistesse tööruumidesse.

Töötool kindlustab dünaamilise istumise, kus on tagatud pidev kontakt seljatoega. Tool varustatud kiikemehhanismiga ning kõrgust saab reguleerida gaaspumpmehhanismi abil. Tooli jalarist ja käetoed on valmistatud metallist, rattad plastikust. Tooli istumissügavus on 51 cm , istmelaius 47 cm ning istumiskõrgust saab reguleerida vahemikus 47-57 cm. Tooli üldine kõrgus on reguleeritav vahemikus 118-128 cm. Maksimaalne kandevõime on 120 kg.

Materjal: plastik, metall, poroloon
Värv: must
Kangas: polüester, eco kunstnahk
-20%
Sama sarja tooted