Kontoritool Havana must/pruun

Tootekood
526123
128,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 53 cm Kõrgus: 110 cm Sügavus: 49 cm
Kontoritool Havana võlub oma konkreetse välimuse ning maitseka disainiga. Tooli toon ning kaunistatud käetoed mõjuvad jõuliselt ning toob ruumi luksusliku olustiku. Töötool ilmestab igat kontori ruumi.

Kontoritool Havana on kaetud sünteetilise nahaga. Toolil on kiikumise mehhanism. Reguleeritav tooli ja käetugede kõrgus võimaldavad toolil mugavalt istuda nii pikkadel kui ka lühikestel inimestel. Võllid on äärmiselt vastupidavad ja stabiilsed.
Käetoed on kaunistatud. Tooli rattad on nailonist ning ette nähtud kasutamiseks vaipadel, plastkust või kummist matil.

Materjal: sünteetiline nahk
Viimistlus: pruun, must

Tooli mõõtmed: kõrgus muudetav 110-116 cm, istumisosa laius - 53 cm, sügavus 49 cm, istme kõrgus - 46 kuni 52 cm.
Maksimaalne kandevõime: 120 kg.