Kummut Cariba

Tootekood
518586
258,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 122 cm Kõrgus: 101 cm Sügavus: 75 cm
Mähkimislaua funktsiooniga kummut Cariba on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist ning sobib oma klassikalise välimuse ning neutraalse tooni poolest pea igasse magamistuppa. Mähkimislaua funktsiooniga kummut on tõeliselt praktiline mööbliese kui perre sünnib väike ilmakodanik. Kapi pealisplaadil on alumiiniumist pidemed, mille vahele on mugav paigutada mähkimismatt. Mähkimislaud võimaldab hooldada beebit mugavalt ning kummut loob võimaluse hoiustada vajalikud beebi riided ja esemed sahtlitesse ning erinevatesse riiulitesse. Kummuti teeb eriliseks selle kapiuste ja sahtlite vahelduv tamme puiduimitatsiooni toon ning valge värvus. Kummuti välimus mõjub ruumis kergelt ning hubaselt, mistõttu loob toas mõnusa atmosfääri.

Kummut on igati praktiline, kummuti pealmisel pinnal on mähkimislaua funktsioon, kus on võimalik beebit hooldada ja hoiustada vajalikke hooldusvahendeid. Kummutil on kaks kapiosa, mis on eraldatud riiuliga. Asjad, mis soovitakse silme eest ära panna, on võimalik paigutada kolme metallsiinidel liikuvatesse sahtlitesse või kahte avatud riiulisse. Kummuti käepidemed on plastikust. Pildil olev mähkimislaua matt ei kuulu komplekti.

Kellel on suurem soov ning vajadus lisaasjade hoiustamiseks, siis mööblisarjast on võimalik juurde sobitada mähkimislaua ekstra kolme riiuliga kapiosa. Pildil olev riiulitega kapiosa ei kuulu komplekti.
Cariba mööblisarjas on veel lisaks lai valik riidekappe, riiuleid, voodeid ja palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: San Remo tamm/valge
Tootesari: Cariba
Sama sarja tooted