Kummut Click 318

Tootekood
64056
116,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 46 cm Kõrgus: 103 cm Sügavus: 40 cm
Neutraalse tooniga Click mööblisarja kummut võlub oma heleda tamme puiduimitatsiooni ning minimalistliku välimuse poolest. Hele mööbel mõjub ruumis looduslähedaselt ning kergelt, mistõttu on kummutit lihtne kokku sobitada muu mööbli ja sisustuselementidega. Kitsamate mõõtmetega kummut Click ei vaja magamistoas palju ruumi kuid on praktiline mööbliese, kus saab hoiustada riideid ja vajalikke esemeid. Kummut on valmistatud kvaliteetsest heleda tamme puiduimitatsiooniga mööbliplaadist, mille plastikust käepidemed ning jalad on värvitud. Kitsam kummut sobib nii modernsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju. Kummut sobib nii magamistuppa, esikusse, elutuppa või kontorisse.

Click kummut on äärmiselt praktiline, sest oma mahutavuse ning kuue metallsiinidel liikuvate sahtlite tõttu on võimalik hoiustada mitmeid asju, mida sisustaja soovib oma kodus silma alt ära peita kuid seejuures hoida endale käepärases kohas.

Click mööblisarjas on valik erinevates heledates toonides riidekapp ning kummuteid. Sobitades kokku Click mööblisarja tooted, lood oma kodu magamistoas suurepärase terviklahenduse!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: hele tamm
Tootesari: Click
Sama sarja tooted