Kummut Derby must

Tootekood
99910
309,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 140 cm Kõrgus: 45 cm Sügavus: 44 cm
Kummut Derby võlub oma maalähedase ning hubase disainiga. Kummutile lisavad iseloomu jõulised detailid ning koos kontrastse musta tooniga moodustavad nad koosluse, mis kombineerib omal huvitaval moel kaasaegse ning vana stiili. Maitsekas kummut on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka väga praktiline.

Kummut on valmistatud musta tooniga viimistletud FSC sertifikaadiga männipuidust. Kummutil on kaks sahtlit ning üks uks. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Jalgade kõrgus on 7 cm. Kapi ukse taga on üks vaheriiul, mis ei ole reguleeritava kõrgusega. Kummuti esipaneel on kujundatud nii, nagu oleks kummutil kuus sahtlilt. Kummuti sahtlite käepidemed on valmistatud mustast metallist.

Maalähedase ning hubase mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Derby sarja tooteid.

Materjal: FSC männipuit, metall
Viimistlus: must
Tootesari: Derby