Kummut Easy Plus grafiit-must klaas

Tootekood
526110
255,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 81 cm Kõrgus: 102 cm Sügavus: 41 cm
Kui armastad loodust ning maalähedust ja soovid seda ka oma kodu siseruumidesse sisse põimida, siis kummut Easy Plus on ideaalne valik oma grafiidi ja musta klaasi koosluse ning klassikalise lähenemise poolest. Kummut Easy Plus mõjub ruumis looduslähedaselt ning loob mõnusa atmosfääri. Kummut sobib oma välimuselt nii väiksemasse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Kummut Easy Plus on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Kummutil on kaks kitsast ning neli laia metallsiinidel liikuvat sahtlit, kus on hea hoiustada riideid, aksessuaare ning muid esemeid, mida soovitakse hoida lihtsasti kättesaadavas kohas. Sahtlite esipaneelid on valmistatud musta tooni klaasist. Kummuti käepidemed on kergesti haaratavad ning on valmistatud plastikust. Kummuti jalad on samuti alumiiniumivärvi plastikust.

Materjal: mööbliplaat, klaas
Viimistlus: grafiit, must klaas
Tootesari: Easy Plus
Sama sarja tooted