Kummut Easy Plus grafiit-must klaas

Tootekood
526109
315,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 130 cm Kõrgus: 83 cm Sügavus: 41 cm
Mahukas kummut Easy Plus sobib neile, kes hindavad oma interjööris kergeid neutraalseid toone ning tagasihoidliku ent stiilse disainiga mööblit. Kummuti valge toon ei ole liialt silmatorkav kuid annab ideaalse võimaluse sobitada valge mööbliga kokku magamistoa muud mööblit ning sisustuselemente. Hele mööbel loob kontrasti näiteks tumedama parketi või erksa seinatooniga. Hele mööbel muudab toa avaramaks ja annab ruumile juurde valgust. Kummut sobib nii magamistuppa, lastetuppa, elutuppa kui ka esikusse. Kummut sobib oma välimuse ning tooni poolest ideaalselt Skandinaavia stiilis magamistoa interjööri.

Kummut Easy Plus on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks ilusale välimusele on Easy Plus kummut praktiline oma ruumikuse ja asjade mahutavuse poolest. Kummutil on neli metallsiinidel liikuvat sahtlit ning kaks kapiust, mille taga on vaheriiul. Sahtlite esipaneelid kaetud musta värvi klaasiga. Riiulites ja sahtlites on hea hoiustada esemeid, riideid, väiksemaid aksessuaare, raamatuid, riideid ja paljud muud endale käepärases kohas. Sahtlitel on kergesti haaratavad plastikust käepidemed. Kummuti jalad on samuti värvitud plastikust.

Materjal: mööbliplaat, plastik, klaas
Viimistlus: grafiit, must klaas
Tootesari: Easy Plus
Sama sarja tooted