Kummut Gella hall kask

Tootekood
525717
212,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 80 cm Kõrgus: 119 cm Sügavus: 44 cm
Kõrgem kummut Gella sobib oma välimuse ning tooni poolest modernsemasse magamistoa interjööri.

Kummut Gella on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks ilusale välimusele on kummut praktiline oma mahutavuse poolest. Kummutil on viis metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlitel on kergesti haaratavad metallist käepidemed. Kummuti jalad on samuti värvitud hõbedasest metallist.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Gella mööblisarja teistele toodetele.

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: hall, kask
Tootesari: Gella