Kummut Level Up helehall

Tootekood
526112
215,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 61 cm Kõrgus: 112 cm Sügavus: 47 cm
Level Up kummut võlub oma tagasihoidliku helhalli tooni ja lihtsa disaini poolest. Kapi hall toon annab sisustajale laialdased võimalused põimida kummutit mistahes muud värvi magamistoa või elutoa mööbli ja sisustuselementidega. Kummutit esindab kaunilt modernne kandiline joon, mis muudab kummuti välimuse ajatuks ning hoiab magamistoa interjööri puhta ning kergena. Mööbli valge värvus annab ruumile juurde avarust ning mõjub valgusküllaselt. Kummuti aegumatu välimuse tõttu on mööblil pikk kasutusiga ka kodu teistes siseruumides. Kummut sobib kaasaegsesse magamistuppa, elutuppa, esikusse, lastetuppa või kontorisse.

Kummut Level Up on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks kaunile välimusele on kummut praktiline mööbliese oma hoiustamise võimaluste poolest. Kummutil on kaks väikest ja viis suuremat metallsiinidel liikuvat sahtlit, kuhu on mugav paigutada väiksemaid esemeid ja aksessuaare, mida soovitakse hoida endale käepärases kohas. Kummuti jalad ja sahtlite käepidemed on värvitud plastikust.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Level Up mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiad mitmetes toonides ning erinevates mõõtudes kummuteid, öökappe ja tualettlaudu!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: helehall
Tootesari: Level Up
Sama sarja tooted