Kummut Level Up helehall

Tootekood
526111
189,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 139 cm Kõrgus: 92 cm Sügavus: 41 cm
Level Up mööblisarja kummut võlub oma tagasihoidliku halli tooni ja lihtsa disaini poolest. Kummuti hall toon annab sisustajale laialdased võimalused põimida valget kummutit mistahes muud värvi elutoa ja magamistoa muu mööbli ja sisustuselementidega. Kummut ei mõju ruumis liiga silmatorkavalt ning annab võimaluse paigutada näiteks televiisor või pildiraamid kummuti pealisplaadile. Kummutit esindab kaunilt modernne kandiline joon, mis muudab kummuti välimuse ajatuks ning hoiab magamistoa interjööri puhta ning kergena. Mööbli valge värvus annab ruumile juurde avarust ning mõjub valgusküllaselt. Kummuti aegumatu välimuse tõttu on mööblil pikk kasutusiga ka kodu teistes siseruumides näiteks laste magamistoas, kodukontoris või külalistoas.

Kummut Level Up on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks kaunile välimusele on kummut praktiline mööbliese oma hoiustamise võimaluste poolest. Kummuti vasakpoolses ja parempoolses osas on üks kapiuks, mille taga on üks vaheriiul. Kummuti keskmises osas on viis metallsiinidel automaatse sulgumismehhanismiga sahtlit, kuhu on mugav paigutada vajalikke esemeid ja aksessuaare, mida soovitakse hoida endale käepärases kohas. Kummuti jalad, kapiuste ning sahtlite käepidemed on värvitud plastikust.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Level Up mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiad mitmetes toonides ning erinevates mõõtudes kummuteid, öökappe ja tualettlaudu!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: hall
Tootesari: Level Up
Sama sarja tooted