Kummut Line

Tootekood
76876
Special Price 166,00 € Regular Price 208,00 €
Hinnavõit 42,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 25 tk
Toote mõõdud:
Laius: 155.6 cm Kõrgus: 76.3 cm Sügavus: 39.1 cm
Kummut Line on valmistatud valget värvi mööbliplaadist. Esiküljel olevad servakandid on tammeimitatsiooniga. Kummutil on kuus metallsiinidel liikuvat sahtlit. Käepidemed on metallist. Ühe sahtli kandevõime on 9 kg. Kummuti pealmise plaadi kandevõime on 40 kg. Kummut toetub viiele jalale.

Materjal: mööbliplaat 15 mm
Viimistlus: matt valge, tammeimitatsioon
Tootesari: Line

Line sarja minimalistlikus stiilis mööblit on lihtne sobitada erinevate sisekujundustega. Tootevalikus on mitmes suuruses riidekapid, kummutid ja öökapp.
-20%
Sama sarja tooted