Kummut Pino

Tootekood
512759
319,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 85.5 cm Kõrgus: 72 cm Sügavus: 43 cm
Praktiline ning ajatu stiiliga kummut sobib igasse interjööri, luues kergust ning avarust. Kummut on modernse disainiga ning tänu oma valgele toonile võlub vaatajat. Kummut sobib kasutamiseks magamistoas, köögis, esikus, lastetoas ning ka külalistetoas. Tegemist on praktilise mööbliesemega, kus on võimalik hoiustada erinevaid eluks vajaminevaid tarbeesemeid. Valge toon annab võimaluse kappi kokku sobitada kergelt eluruumide muude mööbliesemetega.

Männipuidust ning MDF-plaadist valmistatud kummutil on neli metallsiinidel liikuvat sahtlit.

Materjal: männipuit
Värv: valge
Tootesari: Pino
Sama sarja tooted