Kummut Space

Tootekood
518486
Special Price 49,90 € Regular Price 80,00 €
Hinnavõit 30,10 €
Laos: 5 tk
Toote mõõdud:
Laius: 74.1 cm Kõrgus: 69.9 cm Sügavus: 36 cm
Kummut Space võlub sisustajat oma tamme puiduimitatsiooni ning tagasihoidliku disaini poolest andes võimaluse sobitada kummutit pea igasse magamistuppa ning elutuppa. Kummut Space on oma neutraalse tooni ja lihtsa stiili poolest praktiline mööbliese, mis sobib nii kaasaegsesse Skandinaavialikku interjööri kui ka hubase maakoju siseruumi. Tamme puiduimitatsioon toob pisut looduslähedast hõngu kodu siseruumidesse, muutes toa eriliselt hubaseks. Puiduimitatsiooniga kummutiga on võimalik kokku sobitada nii heledat kui ka tumedat mööblit. Kummut omab pikka kasutusiga ka kodu teistes siseruumides, sobides lisaks magamistoale ka elutuppa, lastetuppa, kodukontorisse ja esikusse.

Kummut Space on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks ilusale välimusele on Space mööblisarja kummut praktiline oma ruumikuse ja asjade mahutavuse poolest. Kummutil on kolm plastiksiinidel liikuvat sahtlit. Ühe sahtli kandevõime on kuni 5 kg. Kummuti pealmise plaadi kandevõime on kuni 6 kg. Sahtlitel on kergesti haaratavad plastikust käepidemed.

Heida pilk ka Space mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiad mitmetes toonides ning erinevates mõõtudes kummuteid!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: tamm
Tootesari: Space
-38%