Kummut Victor

Tootekood
514144
349,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 133 cm Kõrgus: 113 cm Sügavus: 45 cm
Kummut Victor on elegantne Skandinaavia stiilis kapp lastetuppa ning sobib neile, kes hindavad pere kõige pisemate toas ruumide avarust ning armastavad kergeid toone. Kummutile annab erilisust keskmisel uksel olev muster, mis toob kapi esile muust magamistoa mööblist. Valge ning tamme puiduimitatsiooniga kummut toob lastetuppa valgust ning looduslähedase hõngu. Kapi aegumatu välimuse tõttu on kasutusaeg pikk ka kodu teistes siseruumides.

Lisaks ilusale välimusele on Victor kummut ka eriti praktiline tänu oma kolmele kapiosale. Kummutisse on võimalik paigutada nii riideid kui ka muid olulisi esemeid, mida sisustaja soovib oma kodus silme eest ära hoida. Victor mööblisarja kummuti teeb eriliseks selle lapsesõbralik disain. Kapil on kergesti haaratavad kapinupud ning vaikselt sulguvad uksed, mis aitavad luua turvalise keskkonna lastetoas. Lisaks laste magamistoale sobib kummut ka külalistuppa, elutuppa, esikusse või kodukontorisse.

Kui soovid luua oma lapse toas Skandinaavia stiili mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Victor mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes voodeid, kummuteid, öökappe, riiuleid ning kirjutuslaudu!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge/tamm
Tootesari: Victor