Küsimused ja vastused

Kuidas e-poodi registreerida saab?

Aatrium Sisustuskaubamaja AS internetipoest kaupade ostmiseks peate ennast registreerima kasutajaks. Avalehel saab seda teha lingilt "Login sisse/ registreerin", sealt valides "Registreerin". Tellimuse täitmiseks vajame Teie nime, aadressi, e-maili ja telefoninumbrit.

Kogutud informatsiooni kasutame selleks, et tehingu teostamine oleks võimalik. Samas garanteerime, et Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatele isikutele. Registreerumisel täitke nõutud väljad ja vajutage nuppu "Registreeri". Registreerumisel saadame teie e-mailile ka salvestatud kasutajakonto e-maili aadressi ja parooli.

Kui omad juba kontot, siis logida saad avalehel lingilt "Login sisse/registreerin", sealt valides "Login sisse". Logida saab ka Facebooki, Google, ID-kaardi ja Mobiil-ID-ga.


Kuidas saada -5% soodustust ja püsikliendiks?

Tavaline püsikliendikaart on läinud üle ID-KAARDILE ehk nüüdseks KLIENDIKAART = ID-KAART. Püsikliendi allahindluse saamiseks, palun logida end edaspidi alati ID-KAARDIGA sisse. Logituna püsikliendina on kõik aatrium.ee lehel tavahinnaga tooted kliendile  juba automaatselt -5% soodsamad.


Kas hinnad on koos käibemaksuga?

Jah, Aatrium Sisustuskaubamaja AS kodulehel olevad toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad EV kehtivat käibemaksu (20%)