Laekatumba Helsinki valge/Navarra tamm

Tootekood
523628
256,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 44 cm Kõrgus: 59 cm Sügavus: 43 cm
Laekatumba Helsinki on modernne pilgupüüdja elu- või tööruumidesse. Selle lihtsad jooned ja toon mõjuvad ruumis võluvalt ning loovad üheskoos kaasaegse keskkonna.

Laekatumba Helsinki on vastupidav ja samal ajal mobiilne. Varustatud nelja rattaga, millest kaks on lukustatavad, tänu millele saab seda väikest kontorikaaslast kasutada ilma probleemideta nii oma laua all kui ka muudes töökohtades. Laekatumbal on neli sahtlit, mis liiguvad metallist siinidel. Ülemisel sahtlil on praktiline väikeste esemete hoiuruum, teine ​​sahtel on lukustatav. Kaks alumist sahtlit loovad ruumi raamatutele ja muudele dokumentidele. Põrutus- ja löögikindlad ABS-servad pakuvad mööblile ideaalset kaitset ning elegantsed metallist käepidemed annavad sellele mööbliesemele moodsa Skandinaavia disaini.

Materjal: melamiinkattega mööbliplaat
Viimsitlus: Navarra tamm

Kogu Germania mööbel on välja töötatud ja toodetud Saksamaal.