Laekatumba Vivo

Tootekood
46108
Special Price 99,00 € Regular Price 110,00 €
Hinnavõit 11,00 €
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 49 cm Kõrgus: 58 cm Sügavus: 48 cm
Laekatumba Vivo on heledates toonides mobiilne võimalus tarvilike esemete mahutamiseks. Halli kase imitatsiooniga laegas loob ruumis avara ja stiilipuhta miljöö, pakkudes samal ajal ka täiendavaid hoiustamisvõimalusi. Tänu selle neutraalsele välimusele on laekatumbat lihtne kokku sobitada ruumi muu mööbliga. Kolme sahtliga laegas on oma mõõtmetelt kompaktne lahendus lisaruumi saamiseks ka väiksemates tubades, sest mahub probleemideta töölaua alla. Eriti praktiliseks muudab laeka aga asjaolu, et see on ratastel, mis võimaldab seda kerge vaevaga ringi liigutada.

Lisaväärtust laekatumbale annab ülemise sahtli lukustamisvõimalus, mis lubab seal hoida ka väärtuslikke, olulisi või isiklikke esemeid ja dokumente. Laegas on valmistatud melamiinmööbliplaadist, mis hoiab servasid kriimustuste eest. Kõik kolm sahtlit liiguvad töökindlatel ja vaiksetel metallsiinidel, niisamuti on metallist käepidemed.

Materjal: melamiinmööbliplaat, metall
Viimistlus: halli kase imitatsioon

Laekatumba on valmistatud Belgias ning asub pildil kirjutuslaua all. Mööbli tervikpildi loomiseks saab laegast kombineerida ka teiste Vivo tootesarja mööbliesemetega. Kuna sarja tootmine on lõpetatud, siis kõiki elemente kahjuks enam saadaval pole.
-10%
Sama sarja tooted