Laevalgusti Buckler

Tootekood
526803
229,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 45 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 45 cm
Tööstusest inspireeritud laevalgusti Buckler ühendab endas antiikhõbedase kupli, millele annab soojust puidust detail. Laevalgusti Buckler sobib ideaalselt näiteks söögilaua kohale, kuid tänu oma stiilile erinevatesse ruumidesse. Täiustage Buckler laevalgustit Buckler põrandalambiga. Lambi kõrgus on 23 cm ja läbimõõt 45 cm. Toitekaabli pikkust saab reguleerida. Toitejuhtme pikkus on 120 cm.

Materjal: metall, puit
Viimistlus: antiikhõbe
Sokkel: E27
Maksimaalne võimsus: 1x40W
Pinge: 230V, IP20