Laevalgusti Dining Cocncrete must

Tootekood
526300
199,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 15 cm
Laevalgusti Dining Cocncrete on kaasaegne ja elegantne sisustuselement. Valgusti disain seob omavahel industriaalse ning maalähedase stiili. Jõuline must toon mõjub rikkalikult ning loob ruumi maitseka atmosfääri. Originaalse disainiga laevalgusti on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement.

Laevalgustil on 3 kuplit. 230 V, 50/60 Hz. Valgusti kupli osa laius on 120 cm. Kupli mõõt on 23 x 15 x 15 cm.

Materjal: metall, puit
Viimistlus: must
Sokkel: E27
Võimsus: max 3x40W