Lahtikäiv tugitool Nairobi

Tootekood
512330
Special Price 179,00 € Regular Price 219,00 €
Hinnavõit 40,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 76 cm Kõrgus: 83 cm Sügavus: 67 cm
Disainilt kaasahaarav ja värvilt tasakaalukas lahtikäiv tugitool Nairobi lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Helehalli kanga malbed varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku. Tugitooli meeldivale toonile ja mõnusale kangale lisavad aktsenti puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitooli esinduslik välimus.

Selle karkass ja jalad on valmistatud puidust. Pehmenduseks on zik-zak vedrustus ja poroloon. Tooli istumiskõrgus on 43 cm ja istumissügavus 52 cm. Tugitooli saab asetada kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Tooli mõõt avatud asendis 110 cm.

Materjal: puit
Värv: helehall
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: 100% polüester

Lahtikäiv tugitool Nairobi on saadaval ka teises värvitoonis.
-18%