Lastetool Match roosa

Tootekood
519487
269,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 61 cm Kõrgus: 79 cm Sügavus: 62 cm
Reguleeritav laste töötool on spetsiaalselt laste jaoks disainitud, kuna lapse arengule on väga oluline õige rüht ning istumisasend. Ergonoomiline laste töötool on rõõmsa disainiga ning pakub mugavaid tingimusi nende jaoks olulise töö tegemisel.
Universaalne tool sobib nii väiksematele kui suurematele lastele, kuna tooli istme kõrgus, istumissügavus, seljatoe kõrgus ja seljatoe kaldenurk on reguleeritav. Alates 30 kg rakendub rataste lukustumise süsteem kohe, kui laps on toolile istunud. Tooli istumiskõrgus on 31-48 cm ning maksimaalne kandevõime on 100 kg. Tooli karkass on valmistatud keskmise süsinikusisaldusega tereases ning istumismugavuse annab kõrge tihedusega vahtpolüstürool.

Materjal: teras
Värv: roosa