Laualamp Splendor kuldne

Tootekood
98942
475,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 25 cm Kõrgus: 56.5 cm Sügavus: 25 cm
Splendor on kaasaegne ja stiilne laualamp, mis on valmistatud läbipaistvatest klaaskuulidest. Pilkupüüdvat valgustit on lihtne paigutada näiteks aknalauale. Juhtmesse integreeritud trimmeriga saab valgusti kaheksa laterna heledust reguleerida vastavalt ruumile ja vajadusele, nii et valgus muutub kaunist meeleoluvalgusest eredaks lisavalguseks ühe silmapilguga.

Tehniline info: max. võimsus 3W, sokkel 8xG9, IP20, 230V ~50/60Hz. Kaabel 2m pikk. Lambipirnid ei kuulu komplekti.

Materjal: klaas, metall
Viimsitlus: kuldne