Lauavalgusti Axe must

Tootekood
526318
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 49.8 cm Kõrgus: 58 cm Sügavus: 16 cm
Lauavalgusti Axe on segu minimalistlikust ning modernsest stiilist. Valgusti maitsekas disain ning tugev toon moodustavad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi koheselt rikkaliku ning kontrastse atmosfääri. Valgusti kuppel on maitsekalt tagasihoidlik ja lambi soe valgus toob hubasust.

Valgusti on valmistatud metallist ning viimistletud musta tooniga. Valgustil on üks valgusallikas ning maksimaalne võimus 1x25W. Kaabli pikkus on 170cm.

Materjal: metall
Värv: must
Sokkel: E14
Maksimaalne võimsus: 1x25W
IP20